Istanbul Istanbul

IstanbulIstanbul

Avrupa’ya açılan kapı, Osmanlı’nın başkenti, Anadolu’ya giden yol İstanbul, tarihi ve turistik öğeleri ile tam bir cennet. Hisarlar, camiler, kiliseler, doğal güzellikler; ne ararsanız bu kentte.

Anadolu ve Avrupa kültürünün kaynaştığı İstanbul’da, Pay-i tahtın mehter yürüyüşü ile başlayan ritim kültürü günümüzde dansın tarihçesini oluşturuyor. Saraylarda düzenlenen eğlencelerde kılıç kalkan oyunları, oryantal ve çeşitli halk oyunları sergileniyor. Geleneksel mirasın yanında günümüzde modern dans türlerini de bünyesine katan bu metropolde yüzlerce kurs ve okul dans severlere kültürümüzün öğelerini öğretmeye devam ediyor. Zeybekten sambaya, tangodan sirtakiye yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz dans dersleri mevcut. Dans kursu fiyatları da her bütçeyi kapsayan kriterlere göre belirleniyor.

Dans gecelerinde Boğaz’a karşı ritimlere ayak uydurmak, yarışmalarda kendinizi sınamak istiyorsanız dans kurslarına kaydınızı yaptırmalısınız.

Ulaş Ata

Ulaş Ata

dans@danskeyfi.com

http://www.danskeyfi.com/

0 533 965 22 22

Dans Keyfi Dans Okullarının kurucusu, baş eğitmeni, işletmecisi kısacası herşeyidir. Dans kursları arasında en profesyonel işletilen, kaliteyi ön plana çıkaran ve her geçen gün büyüyen bir kurumun baş eğitmeni olmak önemli olsa gerek...

1

Dans Akademi Altunizade

star_ratedstar_ratedstar_ratedstar_ratedstar_rated_half

0216 706 22 46

Kısıklı Cad. Haluk Turksoy Sok. No:1 Altunizade / İstanbul

11:00 - 23:00

“TECRÜBE, KALİTE, PROFESYONELLİK VE SONSUZ KEYİF” Dans Akademi Altunizade 1999 yılında Dans sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Akademimizin Altunizade Şubesi,  İstanbul’un ulaşım konusunda en merkezi yerlerinden olan Altunizade semtinde… Devamını Oku