Istanbul Istanbul

IstanbulIstanbul

Avrupa’ya açılan kapı, Osmanlı’nın başkenti, Anadolu’ya giden yol İstanbul, tarihi ve turistik öğeleri ile tam bir cennet. Hisarlar, camiler, kiliseler, doğal güzellikler; ne ararsanız bu kentte.

Anadolu ve Avrupa kültürünün kaynaştığı İstanbul’da, Pay-i tahtın mehter yürüyüşü ile başlayan ritim kültürü günümüzde dansın tarihçesini oluşturuyor. Saraylarda düzenlenen eğlencelerde kılıç kalkan oyunları, oryantal ve çeşitli halk oyunları sergileniyor. Geleneksel mirasın yanında günümüzde modern dans türlerini de bünyesine katan bu metropolde yüzlerce kurs ve okul dans severlere kültürümüzün öğelerini öğretmeye devam ediyor. Zeybekten sambaya, tangodan sirtakiye yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz dans dersleri mevcut. Dans kursu fiyatları da her bütçeyi kapsayan kriterlere göre belirleniyor.

Dans gecelerinde Boğaz’a karşı ritimlere ayak uydurmak, yarışmalarda kendinizi sınamak istiyorsanız dans kurslarına kaydınızı yaptırmalısınız.

Ulaş Ata

Ulaş Ata

dans@danskeyfi.com

http://www.danskeyfi.com/

0 533 965 22 22

Dans Keyfi Dans Okullarının kurucusu, baş eğitmeni, işletmecisi kısacası herşeyidir. Dans kursları arasında en profesyonel işletilen, kaliteyi ön plana çıkaran ve her geçen gün büyüyen bir kurumun baş eğitmeni olmak önemli olsa gerek...

1

19 Nis

Dans Keyfi Latin Parti – Dalyan Klüp Kalamış

Periyodik Etkinlik
star_normalstar_normalstar_normalstar_normalstar_normal

0216 651 79 99

Dalyan Kulüp – Kalamış / Kadıköy

19 Nisan 2014 - 31 Aralık 2014

21:30 - 02:00

Dans Keyfi latin partisi her hafta sürpriz etkinlikler ve şovlar ile Dalyan Club Kalamış’ta Dans Keyfi Dans Okulları Organizasyonu olarak devam ediyor.