Istanbul Istanbul

IstanbulIstanbul

Avrupa’ya açılan kapı, Osmanlı’nın başkenti, Anadolu’ya giden yol İstanbul, tarihi ve turistik öğeleri ile tam bir cennet. Hisarlar, camiler, kiliseler, doğal güzellikler; ne ararsanız bu kentte.

Anadolu ve Avrupa kültürünün kaynaştığı İstanbul’da, Pay-i tahtın mehter yürüyüşü ile başlayan ritim kültürü günümüzde dansın tarihçesini oluşturuyor. Saraylarda düzenlenen eğlencelerde kılıç kalkan oyunları, oryantal ve çeşitli halk oyunları sergileniyor. Geleneksel mirasın yanında günümüzde modern dans türlerini de bünyesine katan bu metropolde yüzlerce kurs ve okul dans severlere kültürümüzün öğelerini öğretmeye devam ediyor. Zeybekten sambaya, tangodan sirtakiye yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz dans dersleri mevcut. Dans kursu fiyatları da her bütçeyi kapsayan kriterlere göre belirleniyor.

Dans gecelerinde Boğaz’a karşı ritimlere ayak uydurmak, yarışmalarda kendinizi sınamak istiyorsanız dans kurslarına kaydınızı yaptırmalısınız.

Nusret Dişçi

Nusret Dişçi

info@caddedansatolyesi.com

http://www.caddedansatolyesi.com

0 544 644 14 16

“Türkiye Salsa camiasının belki de en yetenekli Erkek dansçısı... Dünya çapında yeteneği ve sahne ışığı ile piste çıktığında dikkatleri direkt üzerine çevirebilen bu özel adamdan ders almak ve sahnede, dans gecelerinde dikkat çeken bir dansçı olmak istemez misiniz?”

0

Cadde Dans With DJ Hiko Latin Dans Gecesi
17 Nis

Cadde Dans With DJ Hiko Latin Dans Gecesi

Periyodik Etkinlik
star_normalstar_normalstar_normalstar_normalstar_normal

0535 583 35 35 – DJ Hiko

Kazım Özalp Sok. No:60 Yalman Center B Blok Kat:3-4 Şaşkınbakkal - Kadıköy

17 Nisan 2014 - 31 Aralık 2014

21:30 - 02:00

Cadde Dans ve DJ Hiko güçlerini birleştirdi sizlere harika müzikler ve harika dansçılarla dolu bir gece sunuyor. Hem de caddenin göbeğinde muhteşem bir mekanda!