Istanbul Istanbul

IstanbulIstanbul

Avrupa’ya açılan kapı, Osmanlı’nın başkenti, Anadolu’ya giden yol İstanbul, tarihi ve turistik öğeleri ile tam bir cennet. Hisarlar, camiler, kiliseler, doğal güzellikler; ne ararsanız bu kentte.

Anadolu ve Avrupa kültürünün kaynaştığı İstanbul’da, Pay-i tahtın mehter yürüyüşü ile başlayan ritim kültürü günümüzde dansın tarihçesini oluşturuyor. Saraylarda düzenlenen eğlencelerde kılıç kalkan oyunları, oryantal ve çeşitli halk oyunları sergileniyor. Geleneksel mirasın yanında günümüzde modern dans türlerini de bünyesine katan bu metropolde yüzlerce kurs ve okul dans severlere kültürümüzün öğelerini öğretmeye devam ediyor. Zeybekten sambaya, tangodan sirtakiye yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz dans dersleri mevcut. Dans kursu fiyatları da her bütçeyi kapsayan kriterlere göre belirleniyor.

Dans gecelerinde Boğaz’a karşı ritimlere ayak uydurmak, yarışmalarda kendinizi sınamak istiyorsanız dans kurslarına kaydınızı yaptırmalısınız.

Kutsal Zeren

Kutsal Zeren

info@depodans.com

http://www.depodans.com/

0 532 154 75 07

“Şampiyonların okulunun baş eğitmeni... Başka bir şey söylemeye gerek var mı? 14 yıllık dans tecrübesiyle dans derslerine ilk gün ki heyecanla devam ediyor... ”

1

Dans Akademi Taksim

star_ratedstar_ratedstar_ratedstar_ratedstar_rated_half

0212 963 22 47

Sıraselviler Cad. Yeni Yuva Sok No:18/B Cihangir / İstanbul

11:00 - 23:00

Dans Akademi Taksim, 2008 yılında, Latin Dansları eğitmeni ve koreograf Kutsal Zeren tarafından kurulmuştur. Dans etmek isteyen herkesin ilgilendiği dansları öğrenilebileceği bir ortam yaratmak amacıyla çalışmalarını hızla… Devamını Oku

Dans Akademi Bostancı

star_normalstar_normalstar_normalstar_normalstar_normal

0216 706 22 50

Büyük Kartal Sok. No:2 İçerenköy Bostancı / İstanbul

11:00 - 23:00

Dans Akademi, 2008 yılında, Latin Dansları eğitmeni ve koreograf Kutsal Zeren tarafından kurulmuştur. Dans etmek isteyen herkesin ilgilendiği dansları öğrenilebileceği bir ortam yaratmak amacıyla çalışmalarını hızla yürütmektedir…. Devamını Oku