Istanbul Istanbul

IstanbulIstanbul

Avrupa’ya açılan kapı, Osmanlı’nın başkenti, Anadolu’ya giden yol İstanbul, tarihi ve turistik öğeleri ile tam bir cennet. Hisarlar, camiler, kiliseler, doğal güzellikler; ne ararsanız bu kentte.

Anadolu ve Avrupa kültürünün kaynaştığı İstanbul’da, Pay-i tahtın mehter yürüyüşü ile başlayan ritim kültürü günümüzde dansın tarihçesini oluşturuyor. Saraylarda düzenlenen eğlencelerde kılıç kalkan oyunları, oryantal ve çeşitli halk oyunları sergileniyor. Geleneksel mirasın yanında günümüzde modern dans türlerini de bünyesine katan bu metropolde yüzlerce kurs ve okul dans severlere kültürümüzün öğelerini öğretmeye devam ediyor. Zeybekten sambaya, tangodan sirtakiye yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz dans dersleri mevcut. Dans kursu fiyatları da her bütçeyi kapsayan kriterlere göre belirleniyor.

Dans gecelerinde Boğaz’a karşı ritimlere ayak uydurmak, yarışmalarda kendinizi sınamak istiyorsanız dans kurslarına kaydınızı yaptırmalısınız.

Erdik Şadıllıoğlu

Erdik Şadıllıoğlu

info@nuansdans.com

http://www.nuansdans.com

0224 245 41 00

0

31 Tem

Nüans Dans Latin Gecesi – Suare

Periyodik Etkinlik
star_normalstar_normalstar_normalstar_normalstar_normal

0224 245 41 00 – 0530 115 00 15

Suare Ataevler Magazin Outlet Ataevler Mah. Emek Cad. Basın Kültür Sarayı Kat 2 Ataevler/NİLÜFER

31 Temmuz 2014 - 31 Temmuz 2015

21:00 - 02:00

Nüans Dans, Bursa’nın kalbinin attığı yerde yani Nilüfer’de her cumartesi benzersiz bir etkinlik sunuyor. Doyasıya dansı, kaliteli müzikle ve deli dolu bir eğlence ile birleştiren organizasyon, seni… Devamını Oku