Istanbul Istanbul

IstanbulIstanbul

Avrupa’ya açılan kapı, Osmanlı’nın başkenti, Anadolu’ya giden yol İstanbul, tarihi ve turistik öğeleri ile tam bir cennet. Hisarlar, camiler, kiliseler, doğal güzellikler; ne ararsanız bu kentte.

Anadolu ve Avrupa kültürünün kaynaştığı İstanbul’da, Pay-i tahtın mehter yürüyüşü ile başlayan ritim kültürü günümüzde dansın tarihçesini oluşturuyor. Saraylarda düzenlenen eğlencelerde kılıç kalkan oyunları, oryantal ve çeşitli halk oyunları sergileniyor. Geleneksel mirasın yanında günümüzde modern dans türlerini de bünyesine katan bu metropolde yüzlerce kurs ve okul dans severlere kültürümüzün öğelerini öğretmeye devam ediyor. Zeybekten sambaya, tangodan sirtakiye yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz dans dersleri mevcut. Dans kursu fiyatları da her bütçeyi kapsayan kriterlere göre belirleniyor.

Dans gecelerinde Boğaz’a karşı ritimlere ayak uydurmak, yarışmalarda kendinizi sınamak istiyorsanız dans kurslarına kaydınızı yaptırmalısınız.

Latin Geceleri

Türkiye’deki En İyi Latin Geceleri Tarihleri ve Fiyatları

Türkiye’nin en iyi dans gecelerine katılmak ister misiniz? Dans severlerin yeteneklerini sınaması, yarışmalara hazırlanması, yeni arkadaşlıklar edinmesi için en önemli etkinliklerden olan Latin geceleri ile eğlenceye doyacaksınız. Salsa’dan Bachata’ya kadar gönlünüzce dans edebileceksiniz.

Latin geceleri fiyat, adres, konum ve telefon bilgileri.

    Apologies, but no results were found for the requested archive.