Istanbul Istanbul

IstanbulIstanbul

Avrupa’ya açılan kapı, Osmanlı’nın başkenti, Anadolu’ya giden yol İstanbul, tarihi ve turistik öğeleri ile tam bir cennet. Hisarlar, camiler, kiliseler, doğal güzellikler; ne ararsanız bu kentte.

Anadolu ve Avrupa kültürünün kaynaştığı İstanbul’da, Pay-i tahtın mehter yürüyüşü ile başlayan ritim kültürü günümüzde dansın tarihçesini oluşturuyor. Saraylarda düzenlenen eğlencelerde kılıç kalkan oyunları, oryantal ve çeşitli halk oyunları sergileniyor. Geleneksel mirasın yanında günümüzde modern dans türlerini de bünyesine katan bu metropolde yüzlerce kurs ve okul dans severlere kültürümüzün öğelerini öğretmeye devam ediyor. Zeybekten sambaya, tangodan sirtakiye yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz dans dersleri mevcut. Dans kursu fiyatları da her bütçeyi kapsayan kriterlere göre belirleniyor.

Dans gecelerinde Boğaz’a karşı ritimlere ayak uydurmak, yarışmalarda kendinizi sınamak istiyorsanız dans kurslarına kaydınızı yaptırmalısınız.

Dans Moda

Dans ve Moda – Giyip Kuşanın! Takın Takıştırın!

Sahne dansçıların gösteri alanı. Bu alana çıkınca insanları büyüleyecek bir görünüme sahip olmak oldukça önemli. Siz de ister profesyonel ister amatör olun dans ederken kendinizi güzel hissedeceğiniz kıyafetler giyip; uyumlu ayakkabılar ve takılar kullanmalısınız. Tangonun büyüsünü yansıtan kırmızı elbiseler, hiphopun rahat kot pantolonları, sambanın püsküllü rengarenk etekleri, oryantalin zilleri ve peçeleri müzikle birleşince tam anlamıyla bir şov ortaya çıkıyor. Size yakışacak en güzel giysinizi giyin ve sahnedeki yerinizi alın!

Dans Ayakkabısı

Dans Ayakkabısı

Dans etmek oldukça emek isteyen bir iş. Eğitiminizi alıp profesyonel ya da amatör olarak bu sürece devam edecekseniz her aşamayı hakkıyla gerçekleştirmeye özen göstermelisiniz. Ders kıyafetlerinizi rahat… Devamını Oku

Dans Aksesuarları

Dans Aksesuarları

Dans aksesuarları kıyafetlerinizin ve kostümlerinizin en önemli tamamlayıcılarındandır. Dansınıza ışıltı katan bu öğeler görünüşünüze zerafet katar. Rengarenk, ışıl ışıl bu aksesuarlarla sahnenizi tamamlamış olursunuz. Dikkat etmeniz gereken… Devamını Oku