Istanbul Istanbul

IstanbulIstanbul

Avrupa’ya açılan kapı, Osmanlı’nın başkenti, Anadolu’ya giden yol İstanbul, tarihi ve turistik öğeleri ile tam bir cennet. Hisarlar, camiler, kiliseler, doğal güzellikler; ne ararsanız bu kentte.

Anadolu ve Avrupa kültürünün kaynaştığı İstanbul’da, Pay-i tahtın mehter yürüyüşü ile başlayan ritim kültürü günümüzde dansın tarihçesini oluşturuyor. Saraylarda düzenlenen eğlencelerde kılıç kalkan oyunları, oryantal ve çeşitli halk oyunları sergileniyor. Geleneksel mirasın yanında günümüzde modern dans türlerini de bünyesine katan bu metropolde yüzlerce kurs ve okul dans severlere kültürümüzün öğelerini öğretmeye devam ediyor. Zeybekten sambaya, tangodan sirtakiye yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz dans dersleri mevcut. Dans kursu fiyatları da her bütçeyi kapsayan kriterlere göre belirleniyor.

Dans gecelerinde Boğaz’a karşı ritimlere ayak uydurmak, yarışmalarda kendinizi sınamak istiyorsanız dans kurslarına kaydınızı yaptırmalısınız.

Kostüm Satın Al

Dans kostümü seçerken ve alırken nelere dikkat edilmelidir? Detaylı bilgi için tıklayın. »

Dans Kostümleri Satan Firma, Mağaza, Dükkan Adres ve Telefonları

Dans etmek kıyafet, ayakkabı ve kostümlerle anlam kazanır. Dans özgürlüğün, tutkunun, heyecanın ve neşenin temsili olduğu için birbirinden farklı kıyafetlerle sahneleri süsleyebilirsiniz. Rahat ve şık kostümler ayrıcalık yaratır.

Dans kostümü satan firmaların adres ve telefon bilgileri.

    Seyret, Kendi Dansını Seç

    Üzgünüz, talep ettiğiniz arşivde sonuç bulunamadı.