Istanbul Istanbul

IstanbulIstanbul

Avrupa’ya açılan kapı, Osmanlı’nın başkenti, Anadolu’ya giden yol İstanbul, tarihi ve turistik öğeleri ile tam bir cennet. Hisarlar, camiler, kiliseler, doğal güzellikler; ne ararsanız bu kentte.

Anadolu ve Avrupa kültürünün kaynaştığı İstanbul’da, Pay-i tahtın mehter yürüyüşü ile başlayan ritim kültürü günümüzde dansın tarihçesini oluşturuyor. Saraylarda düzenlenen eğlencelerde kılıç kalkan oyunları, oryantal ve çeşitli halk oyunları sergileniyor. Geleneksel mirasın yanında günümüzde modern dans türlerini de bünyesine katan bu metropolde yüzlerce kurs ve okul dans severlere kültürümüzün öğelerini öğretmeye devam ediyor. Zeybekten sambaya, tangodan sirtakiye yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz dans dersleri mevcut. Dans kursu fiyatları da her bütçeyi kapsayan kriterlere göre belirleniyor.

Dans gecelerinde Boğaz’a karşı ritimlere ayak uydurmak, yarışmalarda kendinizi sınamak istiyorsanız dans kurslarına kaydınızı yaptırmalısınız.

Ayakkabı Satın Al

Dans ayakkabısı seçerken ve alırken nelere dikkat edilmelidir? Detaylı bilgi için tıklayın. »

Dans Ayakkabısı Satan Firma, Mağaza, Dükkan Adres ve Telefonları

Dans ayakkabısı seçerken ortopedik olmasına, ayağınızı kavramasına, duruş ve dengenizi korumasına, topuk ve taban özelliklerine dikkat etmelisiniz. Her stil için farklı ayakkabılar olduğunu bilmeniz gerek. Break dance için kullandıklarınızı salsa için kullanamazsınız. Bu yüzden doğru ürünü almalısınız.

Dans ayakkabısı satan firmaların adres ve telefon bilgileri.

    Seyret, Kendi Dansını Seç

    Üzgünüz, talep ettiğiniz arşivde sonuç bulunamadı.